2019 m. sausio 16 d.

5 marketingo partnerysčių užmezgimo klaidos ir kaip jų išvengti

Marketingo partnerystės – puikus būdas su esamais resursais pasiekti daugiau. Visgi ne visi, kurie tai supranta ryžtasi ieškoti partnerių arba bendradarbiauja nesėkmingai. Štai keletas neretai pasitaikančių klaidų, kurios neleidžia užmegzti efektyvių marketingo partnerysčių, bei patarimai kaip jų išvengti.

Skaityti toliau

 


2018 m. gruodžio 6 d.

Sėkmės istorija: Varle.lt Šiauliai ir SB Lizingas

Partneriai: UAB „D&G kompiuteriai“ (Varle.lt Šiauliai) ir UAB „SB Lizingas“.

Marketingo partnerystės iniciatoriumi buvo UAB „D&G kompiuteriai“. Sugalvoti šią partnerystės idėją juos paskatino tai, kad norėjosi rasti sprendimą, kaip sumažinti transporto kaštus, kuriuos įmonė patiria pristatydama prekes klientams.

Skaityti toliau

 


2018 m. birželio 25 d.

Jei Jūsų marketingo strategija neapima partnerysčių, ją reikia keisti

Leiskite Jums papasakoti istoriją. Vienas JAV įsikūrusių meno institutų tąmet ruošėsi itin svarbiai parodai. Pirmą kartą istorijoje į Šiaurės Ameriką turėjo atvykti visos trys pasaulyje garsaus paveikslo, kuriame vaizduojamas jo autoriaus kambarys, versijos. Apie tokio masto įvykį reikėjo informuoti ir atkreipti dėmesį. Nuspręsta tą padaryti kūrybiškai – įrengtas realus paveiksluose vaizduojamo miegamojo atitikmuo, kuriame apsistoti buvo galima sumokėjus vos 10 JAV dolerių už naktį. Už šią sumą taip pat buvo suteikti ir bilietai į parodą.

Skaityti toliau

 


2018 m. balandžio 11 d.

Bendradarbiavimas marketingo srityje. Pavyzdžiai iš Lietuvos

Suvieniję resursus su tinkamais partneriais galime nueiti kur kas toliau nei veikdami pavieniui. Logiška, tačiau kaip dažnai pasitelkiate šią strategiją? Nors strateginės partnerystės marketingo srityje nėra naujiena, tarp mažų įmonių jos pasitelkiamos dar ypač retai. Galbūt todėl, kad ne visada pagalvojame apie tokią galimybę. O galbūt tiesiog trūksta įkvėpimo. Kas geriau nei realūs pavyzdžiai leidžia jo pasisemti?! Štai keletas pavyzdžių, kaip galėtumėte bendradarbiauti marketingo srityje.

Skaityti toliau

 


2018 m. kovo 28 d.

Startuoja marketingo partnerysčių platforma: nuo šiol partnerius rasite lengviau

Nuo paprasčiausios reklamos kampanijos iki bendro riboto leidimo produkto vystymo – dirbant kartu turimus resursus galima panaudoti kur kas efektyviau. Siekiant paskatinti partnerystę marketingo srityje tarp skirtingų verslų bei supaprastinti partnerių paieškos procesą, startuoja „Marketingo partnerysčių platforma“.

„Mažos įmonės dažnai turi labai ribotus resursus, taip pat ir marketingo biudžetą, tad ir jų pasiekiami rezultatai neretai būna riboti. Iš pirmo žvilgsnio atrodytų, kad tik dideli verslai sau gali leisti išskirtines reklamos kampanijas ir kitus įdomesnius marketingo projektus, tačiau tai tik dalis tiesios. Vienas iš sprendimų – strateginės partnerystės. Sutelkus jėgas bei lėšas su tais pačiais resursais galima nueiti kur kas toliau“, – įsitikinusi marketingo konsultantė ir „Marketingo partnerysčių platformos“ įkūrėja Justė Akmenskytė.

„Tie, kuriems kada nors teko ieškoti partnerių marketingo tikslais, tikriausiai pritars, kad daugeliu atvejų, net ir priklausant profesinėms bendruomenėms, partnerius surasti gana sudėtinga. Galbūt todėl, kad ne visada žinome kas, kada ir ko ieško ir kur galėtume atrasti bendrų taškų. „Marketingo partnerysčių platforma“ palengvina šį procesą suteikdama galimybę skelbti partnerystės pasiūlymus ir taip pasiekti kitus tuo metu bendradarbiauti marketingo srityje norinčius verslus“, – pasakoja Justė Akmenskytė.

„Marketingo partnerysčių platforma“ atvira visiems bendradarbiauti marketingo srityje linkusiems verslams, o ypač šių įmonių marketingo vadovams ir kitiems už marketingą atsakingiems asmenims, įskaitant ir laisvai samdomus specialistus.

„Platformos vertę kuria patys jos naudotojai aktyviai skelbdami partnerystės pasiūlymus ir atsiliepdami vieni į kitų skelbimus. Neradus dominančio pasiūlymo, pats geriausias sprendimas – paskelbti savo“, – būti iniciatyviais ragina Justė Akmenskytė.

Platformoje skelbti ir peržiūrėti partnerystės pasiūlymus gali tik registruoti naudotojai (registracija nemokama). Daugiau informacijos apie „Marketingo partnerysčių platformą“ ir registracija: https://mpp.lt/lt.

Ką patobulinti?

Šiame tinklalapyje naudojame savo ir trečiųjų šalių slapukus. Juos naudojame tam, kad užtikrintume nuoseklų Platformos veikimą, naudojimosi Platforma patogumą bei asmens duomenų saugumą prisijungus. Slapukai mums taip pat padeda vesti statistiką ir stebėti naudotojų įpročius, kas leidžia plėsti paslaugas ir tikslingiau orientuoti rinkodarą. Jums nesutikus su slapukų naudojimu gali sutrikti arba tapti neprieinamos tam tikros Platformos funkcijos. Šį savo sutikimą galite bet kada atšaukti pakeisdami savo naršyklės nustatymus ir ištrindami slapukus. Daugiau informacijos rasite mūsų slapukų politikoje